Skip to main content

Zasady Gry

  • Po wybraniu odpowiedniego dla Twojej wiedzy i umiejętności poziomu, na ekranie monitora pojawi się pytanie, a następnie wyświetli się krótki filmik, prezentujący sytuację tematycznie związaną z pytaniem.
  • Po odtworzeniu materiału filmowego wyświetlą się odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa.
  • Twój czas na odpowiedź uzależniony jest od poziomu trudności, który wybrałeś – 30 sek. na poziomie I, 20 sek.– na poziomie II. Odliczanie czasu rozpocznie się z chwilą pojawienia się ostatniej możliwej odpowiedzi.
  • Jeżeli odpowiesz poprawnie, możesz przejść do kolejnego pytania lub obejrzeć filmik prezentujący daną sytuację drogową wraz z komentarzem lektora.
  • Jeżeli Twoja odpowiedź będzie błędna – nie masz wyboru! - musisz obejrzeć filmik z komentarzem lektora, w którym zaprezentujemy Ci właściwe zachowania uczestników ruchu drogowego w danej sytuacji. Dopiero po jego obejrzeniu możesz przejść do kolejnego etapu.

Sprawdziłeś się i zdałeś..., jeżeli odpowiedziałeś poprawnie na co najmniej 12 z 15 pytań losowo wybieranych przez system gry. Swój udział w naszej grze możesz potwierdzić pobierając Certyfikat w formacie Pdf. Wydrukuj go i pokaż innym. Uwaga! Nie podczas kontroli drogowej! :-)

Partnerzy Projektu

REKLAMA